Tým Eduwork

 

Michal Martoch

 

 • Učitel na základní škole – výuka anglického jazyka, informatiky a dalších předmětů. Znalost českého vzdělávacího systému, jeho předností a nedostatků a tím i potenciálu ke zlepšení

 • SAP specialista ve společnosti Hyundai – implementace modulu údržby včetně přímé zodpovědnosti za více než 100 klíčových a koncových uživatelů. Velmi dobrá znalost  multikulturních rozdílů korejského přístupu v oblasti řízení a motivace ve srovnání s americko-evropským modelem a z toho vyplývajících silných i slabých stránek na obou stranách

 • Manažer ve společnosti Procter & Gamble – dlouholetá manažerská praxe v mezinárodní společnosti a tím osvojená výborná znalost postupů pro zlepšování firemních procesů – zkušenosti z mnoha inovativních mezinárodních projektů. Výborná znalost způsobů vedení a motivace lidí, příprava zpětných vazeb se zaměřením na rozvoj talentu a silných stránek (společnost Procter & Gamble patří mezi nejlepší společnosti na světě v oblastech řízení a rozvoje talentu)

 • Spoluzakladatel a managing partner společnosti Idealine Solutions, jež poskytuje informace a zavádí řešení pro webináře, videokonference, práci na dálku a dále provozuje portály Videolektor.cz, Webináře.cz a Workline-sluzby.cz, PráceNaDálku.cz

 • Publicista a vizionář:

  • Autor knihy Práce na dálku – Jak zvýšit konkurenceschopnost organizace

  • Spoluautor metodiky a manuálu pro rozvoj talentu a silných stránek dětí

  • Stovky článků a textů s tematikou talentu, silných stránek, práce na dálku, práce z domova apod.

 • Konzultant a lektor talentu a silných stránek společnosti Eduwork a portálu Silné stránky – rozvoj talentu a silných stránek jednotlivců a pracovních týmů

 • Spoluzakladatel společného bydlení 9 Pramenů na Starém Jičíně založeného na ekologických principech života a cohousingu s posláním podporovat trvale udržitelný život

 

 

Monika Martochová Dudová

 

Pracovala několik let ve školství jako učitelka. Více než 2 roky se podílela na realizaci prvních webinářů v ČR, připravovala marketingové kampaně pro portály workline.cz a webinare.cz. Společně s manželem provozuje portál silnestranky.cz, připravuje školení, lektoruje, vede konzultace a píše studie a manuály na rozvoj talentu a silných stránek. Koordinuje hlavní aktivity na portálu pracenadalku.cz v oblasti flexibilních forem práce. V Eduworku působí jako statutární zástupce, koordinuje aktivity organizace, stará se o marketing a píše projektové žádosti z oblasti vzdělávání a lidských zdrojů. 

 

 

Romana Řezníčková

 

 • Od roku 2001 do současnosti působí ve vzdělávací společnosti LYRIX centrum, s.r.o. jako lektorka osobního rozvoje, komunikačních a personálních dovedností. Od roku 2007 je společníkem v této společnosti. Kromě lektorování s důrazem na slaďování osobního a pracovního života a odkrývání vnitřního potenciálu lidí, se zabývá organizací vzdělávacích akcí.

 • Od roku 2001 do roku 2003 pracovala v realizačním týmu projektu Sokrates (Belgie, Německo, Španělsko, Česká republika), jenž se soustředil zejména na předávání a výměnu zkušeností v oblasti vzdělávání dospělých pracovního života mezi účastníky z jednotlivých členských států EU.

 • V letech 2010 až 2012 se podílela na realizaci projektu „Nadání …. Brána k úspěchu“. Projekt se soustředil na cílovou skupinu nadaných dětí. Hlavně však na rozvoj schopností, dovedností i znalostí pracovníků volnočasových organizací věnujících se dětem v jejich volném čase tak, aby v dětech správně rozpoznali nadání a uměli s ním dobře pracovat.

 • Od roku 2009 do současnosti se podílí v rámci společnosti LYRIX centrum, s.r.o. na realizaci projektu Nadačního fondu manželů Klausových „Senioři komunikují“. Cílem projektu je umožnit seniorům z celé České republiky naučit se základním počítačovým dovednostem a práci s internetem tak, aby se jim otevřely nové možnosti komunikace se světem.

 • V roce 2012 se stala spoluzakladatelkou a předsedkyní občanského sdružení LYRIX nova. Hlavním cílem tohoto sdružení je pomáhat zejména seniorům, ale i jiným znevýhodněným skupinám lidí naší republiky, zjednodušit a rozjasnit jejich životy organizováním sociálně-aktivizačních programů.

 • Je dlouholetou organizátorkou a moderátorkou koncertů a kulturních akcí

 

 

 

Pavla Vašátová

 

 • Lektorka v P-centrum, Olomouc – dlouholeté zkušenosti s lektorováním programu primární prevence pro žáky základních a středních škol. Pomoc ostatním s nalezením vlastní kvality pro žití v dnešním světě. 
 • Učitelka humanitních předmětů na střední škole a lektorka společenskovědních předmětů na vysoké škole - výuka předmětů ovlivňující postoje studentů k sobě samému a ke společnosti, podpora rozvoje myšlení v souvislostech a kritického vytváření vlastních úsudků 
 • Projektová manažerka – zkušenosti s psaním projektů, řízením lidských zdrojů v projektech a koordinační činností. Práce v malých i velkých týmech cca do 60 lidí.
 • Lektorka programů pro kariérové poradenství – vytváření a lektorování workshopů se zaměřením na nalezení vlastního talentu a jeho uplatnění na trhu práce. Programy pro kariérové poradce.
 • Kariérový poradce – poskytování poradenství lidem, kteří naplno chtějí uplatnit svůj potenciál v dnešním světě.
 • Nadšený metodik a psavec – vytváření obsahové náplně metodik pro projekty a workshopy. Radost při učení se a nalézání netradičních možností výuky workshopů.

 

Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz

Reference na testy, konzultace a školení

Ing. Monika Tonowská

„ Díky testu Strengthsfinder jsem poznala své silné stránky. Tímto bych chtěla poděkovat panu Michalovi, který mě provedl celým průběhem testu a hlavně bych ráda vyzdvihla jeho konzultaci. Vysvětlil mi a lidsky přiblížil, co který talent znamená, co si pod ním mám představit a jak s ním mám dále pracovat a rozvíjet ho. Myslím si, že tato jeho konzultace by měla být nedílnou součástí testu a určitě ji doporučuji i ostatním zájemcům."

 

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu

----------------------------------------------------------

 

Ondřej Winkler

"Když jsem poprvé slyšel od kamaráda o výjimečném testu „Strengthsfinder", jenž je schopen analyzovat moji osobnost a odhalit můj skrytý talent, byl jsem k němu zdravě skeptický. Vždy jsem se snažil poznat sám sebe a rozvíjet svoji osobnost. Jsem však od přírody opatrnější a vše si nejdříve ověřuji. Knihu jsem si po pár měsících skutečně zakoupil a test absolvoval. A nyní mohu říct, že výsledky mě velmi pozitivně překvapily."

 

 

Ing. Ondřej Winkler

IT specialista

 

Další reference >

);