Ing. Michal Martoch

Michal je certifikovaný Gallup Strengths Coach a přední český odborník na efektivní vzdálenou práci a řízení vzdálených pracovníků. Již od roku 2005 (spolu)pracuje na dálku nezávisle na místě a čase se zákazníky a kolegy z celého světa. Mezi zákazníky patří např. Škoda Auto, T-mobile, AXA a řada dalších. K vedení a motivaci využívá různé techniky včetně metod pro talent management od společnosti Gallup a metod pro měření osobních a týmových hodnot od Barret Values Centre. Je autorem dvou knih o práci na dálku: Práce na dálku a Řízení vzdálených pracovníků. Se ženou Monikou podporuje své dcery Elu a Sofii, aby našly a maximálně rozvinuly svůj talent a mohly být v životě šťastné.Talenty Michala podle StrengthsFinder 2.0:


1. Strategic

2. Activator

3. Achiever

4. Futuristic

5. Maximizer

6. Input

7. Analytical

8. Command

9. Significance

10. Self-Assurance

Čemu se Michal věnuje:

Na základě našich desetiletých zkušeností s vedením týmů, rozvojem silných stránek a hodnot vyvíjíme s kolegy analytický software Talent Worker, který navrhuje z aktuálních dostupných pracovníků nejlepší týmy pro nové procesy či projekty, dokáže posoudit a navrhnout optimalizaci současných firemních týmů či oddělení a umí posoudit shodu nově nabíraného zaměstnance s potřebami týmu. Při těchto návrzích Talent Worker posuzuje dovednosti a zkušenosti s vykonáváním dané činnost, radost z takové práce, časovou dostupnost pracovníka versus nároky dané činnosti. Současně posuzuje tým z hlediska vzájemného doplnění na úrovni silných a slabých stránek, maximální shodu na úrovni osobních a týmových hodnot, sympatie/antipatie a další parametry. Jako třešničku na dortu umí najít nákladově nejlevnější variantu týmu (mzdové náklady) při zachování celkové kvality výsledků.Co vám přinese naše spolupráce:

  • ukážeme vám, jak snížit čas na sestavení týmu až o 80 % a/nebo snížit mzdové náklady o 10-30 % při zachování stejné kvality výsledku
  • upozorníme vás na silné stránky a kritická místa týmu
  • uvědomíte si, jak můžete zlepšit výsledky se současnými zaměstnanci
  • uvidíte, že se můžete rozhodovat na základě dat a nikoliv nepodložených pocitů

Naše motivace k vývoji softwaru Talent Work vychází z toho, že už dlouho děláme práci, která nás naplňuje a současně s lidmi, s nimiž je nám dobře. A tohle bychom rádi také pro ostatní. Za pomocí algoritmů jako Talent Work věříme, že to je možné!
"Chceme, aby každý dělal jen to, co umí nejlépe, maximálně ho to uspokojuje a současně tam, kde to nejvíce potřebují ostatní. Aby to navíc dělal společně s lidmi, kteří jsou mu zájmově a hodnotově blízcí. Zbytek ať dělají algoritmy a roboti"

Workshopy lektora:

Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz

Reference na testy, konzultace a školení

Ing. Monika Tonowská

„ Díky testu Strengthsfinder jsem poznala své silné stránky. Tímto bych chtěla poděkovat panu Michalovi, který mě provedl celým průběhem testu a hlavně bych ráda vyzdvihla jeho konzultaci. Vysvětlil mi a lidsky přiblížil, co který talent znamená, co si pod ním mám představit a jak s ním mám dále pracovat a rozvíjet ho. Myslím si, že tato jeho konzultace by měla být nedílnou součástí testu a určitě ji doporučuji i ostatním zájemcům."

 

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu

----------------------------------------------------------

 

Ondřej Winkler

"Když jsem poprvé slyšel od kamaráda o výjimečném testu „Strengthsfinder", jenž je schopen analyzovat moji osobnost a odhalit můj skrytý talent, byl jsem k němu zdravě skeptický. Vždy jsem se snažil poznat sám sebe a rozvíjet svoji osobnost. Jsem však od přírody opatrnější a vše si nejdříve ověřuji. Knihu jsem si po pár měsících skutečně zakoupil a test absolvoval. A nyní mohu říct, že výsledky mě velmi pozitivně překvapily."

 

 

Ing. Ondřej Winkler

IT specialista

 

Další reference >

);