Reference na testy, konzultace a webináře

Reference na knihu a test Strenghtsfinder

Ing. Monika Tonowská

„Kniha Strengths Finder mi byla doporučena mým bývalým kolegou z firmy K2. V práci jsem tápala a nevěděla jsem proč. Měla jsem pocit, že nedělám to, co umím a v čem si věřím. Po absolvování testu jsem byla velmi překvapena, jakými silnými stránkami jsem obdařena. Objasnilo mi to spoustu souvislostí, co jsem dříve dělala a o co jsem usilovala. Dnes už vím, jaké mám talenty, na kterou oblast práce bych se měla zaměřit a jak ho využít a to nejen v práci. Také jsem se začala na lidi dívat jinak a snažím se v nich odhadnout jejich talent. Hodně mi to pomohlo a určitě ho doporučím i ostatním lidem. Je skvělé pozitivně žít, myslet a pracovat -  raději rozvíjím svůj talent, než abych stále hledala nedostatky.“

 

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu

 

 

 

Miroslav Osička

"Při prvním setkání se Strengthsfinder testem mi přišla možnost ověřit si svůj vlastní talent jako zajímavá atrakce. Výsledky testu jsem z poloviny očekával. Až později jsem si uvědomil, že využívám pouze jeden ze svých talentů a ostatní tak trochu zahálí, protože jsem je neuměl rozvíjet a využívat. Výsledky testu mě provází prakticky každý den, zejména v práci. Tam mám příležitost k jejich využívání na 100%. Občas vidím kolem sebe lidí, kteří jsou podle mého názoru v práci nespokojeni. Všem takovým lidem doporučuji kontaktovat tvůrce portálu silnestranky.cz, kteří jsou schopni ukázat jim jejich opravdový potenciál. Jistě pak najdou ten správný směr i za cenu změny svého současného zaměstnání."

 

Ing. Miroslav Osička

IT specialista K2
 

 

 

 

Jan Alexa

"Značná únava a snad i vyhoření po 12 letech na různých pracovních vedoucích pozicích ve stavebních firmách mě donutilo přemýšlet kudy dál. Začal jsem přemýšlet o tom, co vlastně umím, kdo vlastně jsem a kam se nejlépe profilovat. Díky webináři "Jak najít svůj talent" jsem se dostal ke knize a testu Strengthsfinder 2.0. Už jenom to, že jsem se rozhodl tento test absolovovat, bylo pro mě velmi vzrušující. Výsledky mně defacto potvrdily to, co jsem okrajově tušil a nemohl jsem popsat a správně uchopit. Nyní vím, co jsou moje "přirozené talenty" a ještě zajímavější je, že výsledných definovaných TOP 5 se prolíná zcela jasně různými situacemi a to jak současnými, tak minulými. Zároveň si i člověk uvědomí, proč mu některé věci nejdou dle jeho představ, ani když se snaží... Je pravdou, že kdyby člověk věděl, že toto něco není jeho silnou stránkou, určitě by toto v možné míře odboural a věnoval se tomu, kde je "mu naděleno" :)). Věřím, že díky odhalení této pravdy se můžu efektivně ubírat správným směrem a to nejenom profesně, ale i v osobním životě.

 

Ještě jednou děkuji panu Martochovi za to, že tu tato možnost testování je, za jeho profesionální přístup a velmi lidskou konzultaci :))"

 

Moje TOP 5 talenty:  

 • Maximizer
 • Input
 • Learner
 • Strategic
 • Ideation

 

Ing. Jan Alexa

Manažer a stavební projektant
 

 

 


"Dnes budu usínat s vědomím, že pracuji v oboru, který je pro mne tím ideálním. A kdyby to tak nebylo, usínal bych s představou, co bych ve svém životě měl změnit. S testem nemůžete ztratit. Velmi doporučuji. "

 

Lukáš Hladeček

majitel firmy Neologic

 

 

 


"Na Strengthsfinderu se mi líbí zdůrazňování myšlenky, že každý člověk v určité (často bohužel pro něj utajené) činnosti, situaci či pozici dokáže vynikat lépe než desetitisíce jiných lidí. To je asi nejsilnější myšlenka pozitivní psychologie, na které je kniha založena. Místo mrhání časem, optimismem a energií na odstraňování mnoha lidských nedostatků se věnuje fascinujícímu hledání unikátního nadání a jeho ještě zajímavějšímu využívání. Z vlastní zkušenosti a propojením s knihou "Full engagement" navíc vím, že máloco mne tak nabije energií jako situace, kdy jsou mé talenty ve hře. Každý den se snažím takové situace vyhledávat. Vysněný stav je samozřejmě dokázat využívat na maximum své talenty po celý den...a proměnit je tak v silné stránky."

 

Mé Strengthsfinder talenty:

 • Relator
 • Ideation
 • Strategic
 • Focus
 • Developer

 

Ing. Michal Majzner

manažer Procter & Gamble

 

 

 


"Jakožto absolventka jednooborové psychologie jsem se v životě setkala s celou řadou různých testovacích metod. Strengthsfinder 2.0 mě zaujal hned z několika důvodů. Už tím, že místo na odstraňování nedostatků se zaměřuje na rozvoj silných stránek. Testování na několika milionech lidí po celém světě mi taky přijde jako důvěryhodný základ. Test je snadno obsluhovatelný (i se zcela průměrnou znalostí angličtiny mi nedělalo problémy se vejít do časového limitu) a výsledky jsou prakticky okamžitě využitelné v praxi. V oblasti malého a středního podnikání, kterou se především zabývám, si dokážu představit uplatnění při definici podnikatelského záměru, nastavení fungování týmu i při každodenních manažerských rozhodnutích. Nemůžu říct, že by mě výsledek překvapil. Spíš ujistil, že jako lektorka a firemní konzultantka jsem se neminula povoláním. A že má smysl tyhle kvality dál rozvíjet."


Moje klíčová témata jsou

 • Input
 • Communication
 • Achiever
 • Adaptability
 • Strategic

 

Mgr. Magdalena Čevelová

lektorka a marketingová konzultantka

 

 

 

Ondřej Winkler

Když jsem poprvé slyšel od kamaráda o výjimečném testu „Strengthsfinder", jenž je schopen analyzovat moji osobnost a odhalit můj skrytý talent, byl jsem k němu zdravě skeptický. Vždy jsem se snažil poznat sám sebe a rozvíjet svoji osobnost. Jsem však od přírody opatrnější a vše si nejdříve ověřuji. Knihu jsem si po pár měsících skutečně zakoupil a test absolvoval. A nyní mohu říct, že výsledky mě velmi pozitivně překvapily. A nyní mohu říct, že výsledky mě velmi pozitivně překvapily. Při pročítání mých 5ti talentů jsem začal postupně objevovat, že všechny popsané vlastnosti skutečně mám, jen jsem si je neuvědomoval. Díky tomu se nyní soustředím na věci, jenž jsou pro mě skutečně důležité a dosahuji tak lepších výsledků. Výsledky testu mi pomohla stanovit si priority a cíle. Cítím se velice dobře a sebejistě. Nikdy bych od jakéhokoliv testu či knihy nečekal, že dokáže s takovou přesností odhalit mou osobnost a talenty."

 

Ing. Onřej Winkler

IT specialista Hyundai Motor Manufacturing Czech

 

 

 

Georgios yiannakou

"Knihy First Break All The Rules a Strengths Finder jsem poprvé obdržel od svého vedoucího a mentora při školení vedoucích pracovníků ve společnosti Procter & Gamble, kde jsem pracoval jako manažér výroby několik let. Knihy mě ihned zaujaly čistotou svých myšlenek a především mírou jejich praktického využití. „Objevení“ mých talentů mě donutilo se zamyslet nad tím, jak efektivně využívám svůj čas a také čas svých kolegů. Je zarážející jakým potenciálem je v dnešních firmách plýtváno ve snaze vytvořit dokonalé všestranného pracovníka, který tak nikdy nedostane příležitost vynikat v tom, co dělá nejlépe. Je to pak demotivující nejen pro toho pracovníka, ale také pro celou společnost. Obě dvě knihy a doprovodný online test StrenghtsFinder jsou skvělým návodem, jak by se mělo přistupovat k plánování kariéry všech pracovníků."

 

Výsledky mého Strenghtsfinder testu

 • Intellection
 • Learner
 • Harmony
 • Input
 • Disciplin

 

Ing. Georgios Yiannakou

manažer Procter & Gamble

 

 

 


"StrengthsFinder mi pomohla odhalit mé talenty a schopnosti, které jsem si předtím neuvědomovala a jenž mohu dále rozvíjet. Člověk se moc nezastavuje a nepřemýšlí nad tím, v čem je výborný. Často pouze slepě vykonává práci, která je docela dobrá a přináší nám uspokojení, ať už finanční či kariérní a možná jí bereme i jako možný způsob seberealizace. Patrně si neklademe otázku, jestli je tato činnost pro nás opravdu ta nejlepší, zda v ní využijeme naše silné stránky, o kterých často ani netušíme, že je máme. Kniha a test je pro mě částečným odhalením mého nitra, mých schopností, které se snažím ve své profesi dále rozvíjet. Poskytuje rady, jak by měl člověk jednat a jakým způsobem využívat svých talentů. Doporučila bych zaměstnavatelům na základě výsledků testu plánovat kariéru svých zaměstnanců. Určitě by se tím výrazně zvýšila jejich spokojenost s vykonávanou prací. Já osobně jsem ráda, že mi pomohla najít sama sebe."

 

Ing. Soňa Balcarová

lektorka soft skills

 

 

 

Michal Martoch

"Již řadu let se zabývám rozvojem potenciálu a osobním růstem člověka. Prošel jsem řadou seminářů a kurzů, vyzkoušel mnoho různých testů a vždy jsem se snažil hledat odpovědi. Jedním takovým testem se stal také Strengthsfinder. V počátku jsem byl hodně nedůvěřivý. Do té doby jsem absolvoval mnoho testů, které mi vyhodnotily určité výsledky. Nakonec jsem byl ale vždy zklamaný, protože jsem se nikdy nedozvěděl, jak s výsledky dále pracovat. V případě testu Strengthsfinder je to jinak. Individuální výsledky testu obsahují řadu rad a doporučení, co by měl člověk dělat, aby svůj talent skutečně transformoval na silné stránky. Díky Strenghfinderu jsem pochopil řadu nejasností v mém osobním chování i v chování ostatních. Co jsem dříve označoval za neschopnost nebo slabost, dnes považuji za silnou stránku, kterou navíc ještě dokážu kladně využít. Na základě aplikace a zkoumání výsledků Strengthsfinderu v týmu 9 lidí jsme začali řadu věcí dělat jinak a to k prospěchu nás všech."

 

Ing. Michal Martoch

specialista na osobní rozvoj, práci z domova a komunikaci online, provozovatel webu Silné stránky
 

 

 

Lucie Hegarová

"Když jsem nastupovala na střední školu, vůbec jsem netušila jaké povolání bych si v budoucnu zvolila. Spíše jsem počítala s tím, že získám ještě 4 roky na rozmyšlenou. Matematika, fyzika a chemie nejsou mé silné stránky, proto se raději zaměřuji na humanitní předměty. Vždy mě bavilo pracovat s lidmi a pomáhat řešit jejich problémy. Proto jsem si říkala, že by moje vysněné povolání mohlo být třeba psycholog. Ale nebyla jsem si jistá. Když jsem získala možnost absolvovat test Strengthsfinder, souhlasila jsem, protože jsem si říkala, že buď mě to včas navede na správný směr anebo se jen potvrdí moje domněnka o možnosti pracovat s lidmi. Byla jsem velmi mile překvapena, když se moje předpoklady do puntíku potvrdily. Při konzultaci mi bylo doporučeno, abych nadále rozvíjela své silné stránky, které nejvíce uplatním ve své budoucí profesi. Závěrem tedy mohu říct, že Strengthsfinder a následné poradenství mi opravdu pomohly, co se týče volby mého budoucího povolání"

 

Lucie Hegarová

studentka 2. ročníku gymnázia

 

 

 


"Kniha a test Strengthsfinder se mi dostaly do rukou v pravý čas. Musím říct, že už samotný test mě zaujal svou formou. Otázky i odpovědi jsou nenucené a dávají člověku na výběr. Když nechce, tak se nemusí přiklánět k žádné odpovědi. Samotné výsledky testu mi zodpověděly mé otázky, které jsem již dávno tušila, ale neuměla jsem je vyjádřit slovy. Velmi se mi zamlouvají ty desítky doporučení, které jsem získala ve výsledku testu stejně jako doporučení přímo šité na míru. Už je to nějakou dobu, co jsem test vykonala. Teprve s odstupem vidím, že jsem dříve své „největší“ talenty používala spíše proti sobě, než ve svůj prospěch. Celkově bych test všem rozhodně doporučila."

 

Jana Martochová

studentka architektury
 

 

 


"Testy osobnosti a vše co je s tím spojené mě vždy zajímaly. Bohužel musím říct, že jsem byla také mnohokrát zklamaná jejich postavením(nesmyslné otázky a výběr z ještě horších odpovědí) a výsledek neodpovídající realitě. Když jsem slyšela o "Strengthsfinder 2.0", přistupovala jsem k tomu skepticky. Nicméně jsem si knihu koupila a test udělala. Jde o naprosto něco jiného, pro mě nového. Hlavním rozdílem je, že se zaměřuje na silné stránky(talenty) a vždy je možno vybrat jednu z neutrálních odpovědí, když vám otázka nesedí nebo nevíte, pro kterou možnost se rozhodnout. Výsledek testu mi objasnil proč v konkrétních situacích reaguji daným způsobem. I když je podle mého názoru tato kniha opravdu dobrá, zázraky samozřejmě neumí. Vím, že záleží pouze na mě, jak získané informace dále využiji.Talenty, které jsem si uvědomila, však nyní chci začít plně rozvíjet.. "

 

Ing. Petra Krejčí

specialistka obchodní oddělení Hyundai Motor Manufacturing Czech

 

 

Reference na konzultace, webináře a firemní školení


Reference na firemní školení >

Reference na konzultace >

Reference na webináře >

 

 

 

Reference účastníků firemního školení


Jak rozvíjet svůj talent a silné stránky

 


"Pro naši společnost Easy Software bylo školení přínosné hlavně z hlediska týmové spolupráce - rozdělení práce, vzájemného porozumění i zjištění silných a slabých stránek našeho týmu. Věřím také, že bylo velmi přínosné i pro osobní rozvoj jednotlivých pracovníků. Děkuji."

 

Ing. Filip Morávek

generální ředitel Easy software
 

 

 

 


"Michal a Monika nám zprostředkovali školení na Strengthsfinder. Jeho přínos vidím v odkrytí našich týmových dispozic a vytvoření prostoru (v mezilidských vztazích) pro další růst."

 

Ing. Ondřej Šťovíček

obchodní ředitel Easy software
 

 

 

 


"Školení vám zlepší komunikaci, odstraní bariéry a ukáže další možnou cestu ve vývoji týmu i sebe sama."

 

David Strejc

technický ředitel Easy software
 

 

 

 


"Pokud se vaše firma zastavila nebo cítíte, že si nerozumíte tak, jak by to mohlo jít, zkuste toto školení. Dozvíte se na něm, kde by mohla být chyba, jak se chovat k lidem kolem sebe a především sám k sobě. "

 

Jan Seidl

senior programátor Easy software
 

 

 

 


"Školení Moniky a Michala mi pomohlo si uvědomit věci, které jsem u sebe, svých přátel a kolegů doposud přehlížel."

 

Josef Břehovský

senior web administrátor Easy software
 

 

 

 


"Školení mi pomohlo si ujasnit, jaký vlastně jsem a jaké mé vlastnosti jsou ty pozitivní a má smysl je dále rozvíjet. Nyní také lépe chápu charaktery ostatních a dokážu jim lépe porozumět."

 

Viktor Jelínek DiS.

senior web administrátor / senior programátor Easy software

 

 

 

 

Reference na konzultace

 

Ing. Monika Tonowská

„ Díky testu Strengthsfinder jsem poznala své silné stránky. Tímto bych chtěla poděkovat panu Michalovi, který mě provedl celým průběhem testu a hlavně bych ráda vyzdvihla jeho konzultaci. Vysvětlil mi a lidsky přiblížil, co který talent znamená, co si pod ním mám představit a jak s ním mám dále pracovat a rozvíjet ho. Myslím si, že jeho konzultace by měla být nedílnou součástí testu a určitě ji doporučuji i ostatním zájemcům."

 

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu

 

 

 

 

 

"Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat za webinář: Jak najít a využít svůj talent a silné stránky. Webinář mi rozšířil pohled na danou problematiku, poskytl hodně zajímavých podnětů k dalšímu zamyšlení a také odvahu a chuť pustit se do dalších věcí naplno. Proto ho mohu jen doporučit, a to nejen těm, kteří stojí na křižovatce a rozhodují se kudy se vydat.  Děkuji a přeji hodně osobních a pracovních úspěchů!"

 

Lucie Balíková

SAP specialistka
 

 

 

 

 

"Pokud se člověk pracovně hledá nebo by chtěl začít jinde a jinak a neví kudy kam, je užitečné konzultaci absolvovat. Člověk získá nezávislý pohled na jiné pracovní možnosti a příležitosti, zkonzultuje dosavadní pracovní činnosti a vyslechne si nezávislý názor. Konzultace zcela určitě vede k dalšímu zamyšlení a k začátku nových možností.

 

Eva Hodíková

pracovnice banky, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 

 

"Je mi sympatická myšlienka zaoberať sa pozitívnimi vlastnosťami, stavať na tom najlepšom, čo človek v sebe má... Konzultaci v mojom prípade to beriem ako nakopnutie. Uvedomila som si, že vlastnosti, ktoré mám sú vlastne veľmi pozitívne, aj keď pred tým som im nejakú veľkú doležitosť neprikaldala."

 

Petra Schmidtmayerová

designerka ve společnosti Lego
 

 

 


"O konzultaci ohledně testu, resp. svoji osobnosti, jsem uvažoval hned po přečtení svých výsledků testu Strengthsfinder. Dostalo se na ni až po několika měsících, ale i přesto jsem vděčný za její možnost realizace. Konzultace dává testu jiný, hlubší nádech, je to osobitejší a tím pádem více inspirující o sobě přemýšlet. Je to zastavení a v dialogu rozebrání některých svých vlastností, které mají pro náš život potenciál."

 

Mgr. Dušan K.

učitel na gymnáziu
 

 

 


"Díky Monice a Michalovi jsem přišla na to, jak se svými talenty pracovat a využít je tak, aby mi v životě pomáhaly. Ještě než jsem všechno tohle věděla, tak jsem byla naprosto pohlcena prací. Existovala pro mě pouze tvrdá dřina. Po čase jsem už z práce necítila žádnou radost, byla jsem přepracovaná a zároveň ze všeho nešťastná a nic se mi nedařilo. Po konzultaci s Michalem a Monikou jsem přišla na to, že jsem jen špatně využívala své silné stránky. Hodně mi pomohlo slyšet, jak se stejnými talenty pracují ostatní lidi, kde je využívají a v čem jim to pomáhá v životě. V současné době cítím na sobě velkou změnu. Začala jsem opravdu žít. Pořád mám stejně práce jako dříve, ale najednou mám více času, jsem spokojenější a hlavně mě těší že jsem dospěla k tomu, abych své talenty rozvíjela a využívala jen ve svůj prospěch a ne proti sobě. Dokonce sama na sobě začala pozorovat, že se i na lidi kolem sebe dívám z jiného pohledu. Dříve jsem si na ně vytvořila rychlý a neměnný názor, který byl často velmi zkreslený a ovlivňoval mě v pozdějším jednání s těmito lidmi. Dnes, když se seznámím s někým, koho ještě neznám, tak si často vzpomenu na knihu Strengtfinder a spojím si určitou vlastnost s určitým talentem. Snažím se na ně dívat co nejvíce nezávisle a maximálně odbourávat negativní nebo pozitivní předsudky."

 

Bc. Jana Martochová

studentka architektury
 

 

 

Lucie Hegarová

"Když jsem nastupovala na střední školu, vůbec jsem netušila jaké povolání bych si v budoucnu zvolila. Spíše jsem počítala s tím, že získám ještě 4 roky na rozmyšlenou. Matematika, fyzika a chemie nejsou mé silné stránky, proto se raději zaměřuji na humanitní předměty. Vždy mě bavilo pracovat s lidmi a pomáhat řešit jejich problémy. Proto jsem si říkala, že by moje vysněné povolání mohlo být třeba psycholog. Ale nebyla jsem si jistá. Když jsem získala možnost absolvovat test Strengthsfinder, souhlasila jsem, protože jsem si říkala, že buď mě to včas navede na správný směr anebo se jen potvrdí moje domněnka o možnosti pracovat s lidmi. Byla jsem velmi mile překvapena, když se moje předpoklady do puntíku potvrdily. Při konzultaci mi bylo doporučeno, abych nadále rozvíjela své talenty, které nejvíce uplatním ve své budoucí profesi. Závěrem tedy mohu říct, že Strengthsfinder a následné poradenství mi opravdu pomohly, co se týče volby mého budoucího povolání"

 

Lucie Hegarová

studentka gymnázia

 

 

 

 

Reference účastníků webináře

 

Strengths based leadership

 


"Na tomto webináři si uvědomíte, že máte talent a možná ho ani nevyužíváte. Povzbudíte svoje další směřování, aniž byste plýtvali energií na řešení vašich nedokonalostí a konečně se dozvíte zajímavé informace o mentorech a učitelích."

 

Blanka Novotná

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 


"Děkuji za přínosný webinář, který mi pomohl uvědomit si, ja důležité je v životě mít stanovené cíle, kterých chci dosáhnout."

 

Šárka Kautová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 


"Webinář je velmi flexibilní způsob školení pro matku na rodičovské ideální. Téma Strengths based leadership bylo zpracováno velice zajímavě. Díky tomu, že to nebylo školení připravováno přímo zaměstnavatelem, byly informace zaměřeny více obecně, za což jsem ráda."

 

Anna Beranová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené

 

 

 

 

Jak najít svůj talent a silné stránky

 


"Webinář na téma "Jak najít svůj talent a silné stránky" od Michala Martocha mohu všem vřele doporučit.Osobně mi přadnáška pomohlat uvědomit si jaká jsem a jaká mohu být. Naučila jsem si všímat svých silných stránek a nejen těch slabých. Pokud budu v budoucnu potřebovat poradit v této oblasti, určitě se na pana Martocha znovu obrátím."

 

Veronika Sangetová

studentka
 

 

 


"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

mateřská dovolená
 

 

 


"Tento webinář doporučuji všem, kdo se hledají a neví, jak v životě dál a kam směřovat své úsilí, aby se cítili v životě užiteční a spokojení. Může pomoci nastartovat dlouhodobý proces změny ve vlastním životě, případně již podpořit to, co člověk sám cítí. Myslím, že by prospěl i dětem a studentům při rozhodování o správné volbě školy či zaměstnání. Moc děkuji"

 

Hana Macháčová

 

 

 

 


"Webinář pana Martocha Jak najít a využít svůj talent a silné stránky je  zajímavý a užitečný, ale také příjemný zážitek. Účastníci získali velké množství informací a odkazů souvisejících s tématem. Každý měl možnost kdykoliv vstoupit do diskuse nebo se ptát. Lekce měla přátelskou atmosféru."

 

Blanka Blahutová

mateřská dovolená

 

 

 

 


"Webinář o talentu a silných stránkách se mi velice líbil. Oceňuji komunikaci lektora k jakémukoliv dotazu nebo připomínce v chatu, možnost účasti v anketách a vše přímo z pohodlí domova.Všem vřele doporučuji."

 

Renata Pourová

mateřská dovolená

 

 

Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz
);